خريد بک لينک
لوازم یدکی ال ۹۰
Hookah Shisha Tobacco
ماسک سه لایه
فلنج
Barabas Ropa de hombre

پنل فایل
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 2 دی 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : کاظمی | بازدید : <-PostHit->
پاورپوینت مدیریت خلاقیت و نوآوری

پاورپوینت مدیریت خلاقیت و نوآوری

دانلود پاورپوینت مدیریت خلاقیت و نوآوری

پاورپوینت مدیریت خلاقیت و نوآوری
دسته بندی پاورپوینت
فرمت فایل ppt
حجم فایل 549 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 30

پاورپوینت مدیریت خلاقیت و نوآوری

گزیده ای از مطالب اسلایدها :

 

•در این شیوه افراد از طریق جستجو و کسب اطلاعات واقعی درباره ی هر وضعیت ، اقدام به تعریف و تعیین مسأله می کنند و پس از تجزیه و تحلیل ، و ارزیابی منطقی واقعیت ها ، روابط معنی دار میان آنها را کشف می کنند و سرانجام درباره ی مسأله تصمیم می گیرند .

—خلاقیت (Creativity) : توانایی  تلفیق  ایده ها به شیوه ای منحصر  به فرد  برای برقراری  ارتباط غیر  معمول بین ایده های مختلف است. —نوآوری(Innovation) :  فرآیند  بكارگیری  یك ایده خلاق و تبدیل آن به محصول ، خدمت یا شیوه ای مفید است. —كارآفرینی(Entrepreneurship): فرآیندی  است كه  در محیط ها  و مجموعه های  مختلفی  اتفاق  می افتد  و  طی  آن تغییراتی  در سیستم   از  طریق  نوآوری  های  افرادی كه به    فرصت ها  واكنش  نشان  می دهند ،  رخ می دهد كه این باعث ایجاد ارزش فردی و اجتماعی خواهد شد.

vکایرز (1968) : خلاقیت عبارت است از به کارگیری توانایی های ذهنی ، برای ایجاد یک فکر یا مفهوم جدید . vهربرت فوکس : هرنوع فراگرد تفکری که مسأله ای را به طور مفید و بدیع حل کند . vجرج سیدل : توانایی ربط دادن و وصل کردن موضوع ها ، صرف نظر از اینکه در چه حوزه یا زمینه ای انجام گیرد ، از مبانی بهره گیری خلاق از ذهن است . vاریک فروم : خلاقیت توانایی دیدن (آگاه شدن) و پاسخ دادن است.

vورت هایمر : توانائی نگاه جدیدومتفاوت به یک موضوع. vواین من: توانائی خترج شدن از جهان مرسوم و رد شدن از تله تکرارودوباره مرتب کردن طبقه ها. vگیلفورد: تفکر واگرا در برابر تفکر همگرا. vآبراهام مزلو : از یک تاجر چنین آموختم که ایجاد یک مؤسسه تجاری نیز ممکن است فعالیتی خلاق باشد .

 

 

دانلود پاورپوینت مدیریت خلاقیت و نوآوریادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاورپوینت مدیریت خلاقیت و نوآوری ,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->